HANDMET

Biuletyn informacyjny

Najnowsze informacje o produktach, promocjach, cenach, prosto na Twój adres mailowy!

Polityka prywatności Wypisz się
Informacja

Szukaj

 
Kontakt

Biuro obsługi klienta
tel. +48 (12) 2 704 335
fax +48 (12) 2 705 540
email: biuro@handmet.pl


więcej >>
Polityka prywatności

Firma Handmet szanuje dane osobowe swoich klientów, którzy zarejestrowali się w serwisie lub przekazali swój e-mail oraz dodatkowe dane np. za pomocą formularza. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera noty o prawach autorskich, oraz zastrzeżenia prawne, a także wyjaśnienie kwestii mailingów prowadzonych przez Handmet za pomocą Newslettera.

Newsletter i ochrona danych e-mail:
Newsletter serwisu handmet.pl służy do informowania zainteresowanych osób o nowościach na stronie, nowych produktach dostępnych do kupienia itp.
Adresy emailowe zbierane na potrzeby newslettera są zabezpieczone i nie są nikomu udostępniane ani odsprzedawane.
Zapisując się na newsletter zgadzasz się na otrzymywanie nieregularnych informacji dotyczących oferty firmy Handmet.
W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji newslettera. Jeżeli z niej zrezygnujesz, twój e-mail zostanie skasowany z listy subskrybentów i do momentu ewentualnego powtórnego zapisu nie otrzymasz już z niego informacji.

Prawa autorskie
Zawarte w całym serwisie handmet.pl materiały (zdjęcia, rysunki, multimedia) nie mogą być wykorzystywanie, reprodukowane, przetwarzane, rozpowszechniane
na innych stronach WWW bez pisemnej zgody firmy Handmet.
Mogą Państwo korzystać z materiałów zamieszczonych na naszej stronie www do celów sprzedaży, prezentacji naszych produktów, poprzez wydruk katalogu, strony, zdjęcia, nie jest na to konieczna nasza zgoda.
Wszystkie zdjęcia produktów, teksty są własnością firmy Handmet.

Handmet ? 2007
Wszelkie prawa autorskie i majątkowe do tych stron posiada firma Handmet ul. Sportowa 30, 32-040 Świątniki Górne, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone.

W razie wszelkich wątpliwości proszę o kontakt na adres adres biuro@handmet.pl .